#1 2011-04-22 15:14:17

 KLAKIERr

Admin

11573142
Skąd: Kraków/Wodzisałw
Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 13
Punktów :   

ZBIRY

wzorem innych serwerów, zagranicznych, speed-serwów i innych nie wymienionych, polska admininistracja dodała zbirow.. byl to dodatek budzący wiele kontrowersji, chociażby ze wzgledu na nazwę.. ale to inna bajka..  o co kaman ze zbirami??? zapytało mnie już dziesiątki setek tysiecy klanowiczow a wiec sprawdzilem, przetestowalem, zarwalem wiele nocy na obcojezycznych forach, wszystko skrzetnie tlumacząc, translatorem i cos tam wiem... skoro że cos tam wiem to wam powiem, znaczy napisze.. tu zwracam się z uprzejmą prośbą do klanowicza Wsk125 " nie wkurwaiaj mnie ze skopiowalem, bo wiem gdzie mieszkaz:P"
1. podstawowe info
-każdy może mieć swojego zbira:) ja mam golcyka, tyśka,pepure,wishmastera, valena,marcinka darksaita, mańka i tyle więcej zaproszeń wyśle potem
-każdy możne być czyimś zbirem
ja jestem Golczyka i jeszcze jakiegoś ciecia na 140 lvl nie od nas z klanu
2. co daje nam to że mamy zbira??
więc>... wprowadzono walki zbirów.. coś w stylu malej wojny klanów moje zbiry na zbirów atakującego czy atakowanego..
- wygrana daje bonus kasiorki i ataku lub obrony..
- fajna zabawa
-ciekawy dodatek, urozmaicający grę


jak dobierać zbirów i czy zbir możne mieć większy poziom??

- możesz szukać w rankingu i zapraszać, lub zwerbować swoich kalanowiczow
- tak zbir możne mieć większy poziom, nawet lepiej jak ma, zbir im mocniejszy tym lepszy


szczerze to takie to na chuj potrzebne, każdy może myśleć inaczej

Offline

 

#2 2011-04-23 22:12:16

Marcinekkk

Elita

Zarejestrowany: 2011-03-16
Posty: 8
Punktów :   

Re: ZBIRY

Dzięki wielkie KLAKIERr
Doceniam trud, Już wszystko jasne ;D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rowy.pun.pl www.gastronomiauwm.pun.pl www.bakugan-rpg.pun.pl www.supergra-bakugan.pun.pl www.polaczki.pun.pl